SPEED TEST

START
Searching for best server...
IP: ...
provider: ...
powered by FIREPROBE.NET
Testing:
Ping
...
Mb/s
Download:
... Mb/s
Upload:
... Mb/s
Ping:
... ms
Jitter:
... ms
RESTART SHARE APPROVE
SELECT SERVER

WEB BROWSING: 5/5
VIDEO STREAMING (LQ): 5/5
VIDEO STREAMING (HQ): 5/5
CALLS (SKYPE, WHATSAPP): 5/5
ON-LINE GAMES: 5/5

PRECĪZĀKAIS UN SPĒCĪGĀKAIS TIEŠSAISTES JOSLAS PLATUMA TESTS

Pārbaudiet interneta ātrumu Apple iPad, Apple iPhone, Android mobilajās ierīcēs, Smart TV, Xbox, PlayStation, Windows PC, Mac, Linux utt. Šis tests ir piemērots fiksētajiem (aDSL, kabelis, optiskās šķiedras, satelīta) un mobilajiem (2G, 3G) , 4G LTE, 5G, 6G) savienojuma tehnoloģija.

Ievads interneta ātruma mērīšanā

Interneta ātrums ir būtisks faktors, kas nosaka, cik ātri varat piekļūt vietnēm, straumēt filmas, spēlēt tiešsaistes spēles un izmantot lietotnes, kas prasa daudz joslas platuma. Tā kā tik liela daļa mūsu skaitļošanas un izklaides tiek pārvietota tiešsaistē, ātrs internets ir kļuvis ārkārtīgi svarīgs. Tāpēc periodisku interneta ātruma testu veikšana var palīdzēt nodrošināt ātrumu, par kuru maksājat.

Izpratne par interneta ātruma testa rezultātiem

Download_and_Upload_Icon

Lejupielādes ātrums — ātrums, ar kādu dati tiek pārsūtīti no interneta uz jūsu ierīci, mērīts megabitos sekundē (Mbps). Lielākā daļa ātruma testu koncentrējas uz lejupielādes ātruma mērīšanu.

Augšupielādes ātrums — ātrums, ar kādu dati tiek pārsūtīti no ierīces uz internetu, ko mēra arī Mb/s. Tas ietekmē tādas darbības kā videozvani, tiešsaistes spēles un lielu failu/dublējumu koplietošana tiešsaistē.

Latentums/Ping — laika aizkave starp pieprasījuma nosūtīšanu un atbildes saņemšanu no interneta pieslēgta servera. Zems latentums nodrošina ātrāku ielādes laiku un labāku savienojuma kvalitāti.

Kā Netbaaz pārbauda interneta ātrumu

Mūsu pakalpojums veic interneta ātruma testus, izmantojot klienta un servera savienojumus, lai simulētu failu paraugu lejupielādi no mūsu serveriem. Nosakot šo pārbaudes pārsūtīšanas laiku, mēs varam izmērīt jūsu savienojuma reālo lejupielādes un augšupielādes ātrumu.

Netbaaz ir serveri, kas atrodas visā valstī, lai sniegtu precīzu ātruma mērījumu jūsu reģionā, savienojot jūs ar tuvāko vietējo serveri. Testu pabeigšana aizņem tikai aptuveni 30 sekundes, un nav nepieciešama programmatūras lejupielāde vai datora un tīkla iestatījumu izmaiņas.

Kad pārbaude ir pabeigta, mēs nodrošinām tūlītēju pārskatu ar jūsu lejupielādes/augšupielādes ātrumu, kas skaidri parādīts Mb/s. Mēs piedāvājam arī savienojuma kvalitātes rādītāju, latentumu un ģeogrāfiskā servera testēšanas informāciju. Varat salīdzināt savus rezultātus ar valsts un valsts vidējiem rādītājiem un veikt vairākus testus, lai pārbaudītu konsekvenci.

Rokasgrāmata Wi-Fi interneta ātruma pārbaudei

Lai gan Ethernet bieži nodrošina ātrāku un uzticamāku ātrumu, Wi-Fi interneta savienojums nodrošina ērtu bezvadu piekļuvi ierīcēm jūsu mājās. Tomēr Wi-Fi ir pakļauts signāla traucējumiem, kas var kavēt ātrumu. Šeit ir padomi Wi-Fi interneta ātruma mērīšanai:

Novietojieties Wi-Fi maršrutētāja tuvumā Jo tuvāk jūsu testēšanas ierīce atrodas Wi-Fi maršrutētājam/modemam, jo ​​spēcīgāks būs signāls, kā rezultātā izmērāmie ātrumi būs ātrāki. Lai veiktu konsekventu atrašanās vietas testēšanu, katras pārbaudes laikā atrodiet aptuveni 5–10 pēdu attālumā no maršrutētāja.

Ierobežojiet citu Wi-Fi trafiku un ierīces Video straumēšana , lielas lejupielādes, spēles utt. fonā no citām pievienotajām ierīcēm var izkropļot Wi-Fi ātruma rezultātus. Pārbaudot visprecīzākos rezultātus, atvienojiet citus lietotājus vai apturiet intensīvas darbības ar joslas platumu.

Salīdziniet 2,4 GHz un 5 GHz frekvences Ja jūsu Wi-Fi atbalsta divu joslu frekvences, veiciet abus testus, lai salīdzinātu ātrumus, jo 5 GHz parasti nodrošina ātrāku caurlaidspēju. Pirms katras pārbaudes vienkārši pārslēdziet ierīces Wi-Fi iestatījumus.

Izmēģiniet vairākus Wi-Fi kanālus Pārslodze vai traucējumi maršrutētāja pašreizējā apraides kanālā var palēnināt Wi-Fi ātrumu. Piesakieties maršrutētāja administratora konsolē un mainiet kanālus, lai, iespējams, atrastu ātrāku.

Pārbaudiet ātrumu dažādos diennakts laikos

Mājas interneta lietojuma svārstību dēļ Wi-Fi ātrums var atšķirties dažādos laikos. Salīdziniet regulārās ātruma pārbaudes, kas veiktas no rīta, pēcpusdienā, vakarā un vēlā vakarā.

Kā pārbaudīt mobilā interneta ātrumu

Mobilā interneta ātrums lielā mērā ir atkarīgs no mobilā tīkla savienojamības, kas ievērojami atšķiras atkarībā no jūsu atrašanās vietas un pakalpojumu sniedzēja pārklājuma. Lai precīzi pārbaudītu mobilā tālruņa ātrumu, ievērojiet šīs vadlīnijas:

Ievērojiet savu signāla stiprumu

Vājš mobilais signāls var krasi samazināt interneta lejupielādes/pieaugšanas ātrumu. Tāpēc ņemiet vērā signāla joslas, kas tiek parādītas tālrunī pirms katras pārbaudes, un, ja iespējams, pārvietojieties uz zonu ar spēcīgāku uztveršanu.

Wi-Fi atspējošana un mobilo datu izmantošana Pārbaudot mobilo internetu, saglabājiet Wi-Fi izslēgtu mobilajā ierīcē, lai nodrošinātu, ka jūsu mobilā plāna datu ātrums tiek mērīts precīzi. Pārbaudes, kas veiktas, izmantojot Wi-Fi, tā vietā mērīs jūsu mājas interneta ātrumu.

Izmēģiniet testus ārā Tā kā celtniecības materiāli mājās/ēkās var traucēt mobilo sakaru signālus, dodieties ārā vai pie logiem, lai veiktu ātruma testus spēcīga signāla apstākļos. Bet katra testa laikā palieciet nekustīgi.

Pārbaudiet konsekvenci dažādās vietās

Salīdziniet mobilā interneta ātruma rezultātus dažādās bieži apmeklētās vietās, lai noteiktu, vai jūsu mobilo sakaru pakalpojumu sniedzējs piedāvā nemainīgi ātru vai sporādiski lēnu ātrumu, pamatojoties uz atrašanās vietu un tīkla trafiku.

Bieži uzdotie jautājumi interneta ātruma pārbaudei

Kāds lejupielādes ātrums man ir nepieciešams?

Pamata tīmekļa pārlūkošanai ir nepieciešams tikai 5–25 Mbps ātrums. HD video straumēšanai ir nepieciešams vismaz 25 Mb/s, savukārt 4K straumēšanai ir nepieciešams ātrums, kas pārsniedz 50 Mb/s. Tiešsaistes spēlēm ir nepieciešams ātrums, kas pārsniedz 10 Mbps.

Vai ātruma pārbaude ietekmē interneta savienojumu?

Ātruma testa veikšana pati par sevi neietekmē savienojumu, bet var palēnināt citas interneta darbības, kas vienlaikus notiek tajā pašā tīklā, kamēr tests pārsūta datus.

Cik bieži man jāpārbauda interneta ātrums?

Lai uzraudzītu konsekvenci, ieteicams reizi nedēļā pārbaudīt interneta ātrumu. Biežāka pārbaude var palīdzēt novērst periodiskas problēmas.

Vai ātruma pārbaudes pakalpojumos rezultāti būs identiski?

Katrs testēšanas pakalpojums izmanto atšķirīgu metodiku, tāpēc, izmantojot vienu un to pašu servera atrašanās vietu, rezultāti var nedaudz atšķirties. Taču viena un tā paša pakalpojumu sniedzēja konsekventiem testiem vajadzētu būt vienveidīgākiem.

Kā es varu uzticēties jūsu ātruma testa rezultātiem?

Mūsu ātruma pārbaudes serveri tiek mitināti augstas veiktspējas tīklos ar lielu joslas platumu, kas nodrošina precīzu, reālu ātruma simulāciju. Rezultāti tiek aprēķināti no vairākiem failu pārsūtīšanas un savienojumiem vienā pārbaudē, nevis tikai no viena faila.

Pārbaudiet savu platjoslas savienojuma ātrumu tūlīt!

Beidz brīnīties un sāc mērīt! Noklikšķiniet tālāk, lai analizētu sava interneta savienojuma veiktspēju. Mazāk nekā 30 sekunžu laikā varat salīdzināt lejupielādes/augšupielādes ātrumu un uzzināt, kā tiek salīdzināts savienojums. Sāciet testēšanu tūlīt!

Lēna interneta ātruma testa rezultātu problēmu novēršana

Ja jūsu interneta testēšana notiek lēnāk, nekā paredzēts, veiciet tālāk norādītās darbības, lai izolētu un novērstu iespējamās problēmas.

Modema un maršrutētāja aparatūras atiestatīšana — ierīces pirms restartēšanas gaida 30 sekundes

Pārbaudiet savienojumus – nomainiet saliektos/saspiestos Ethernet kabeļus; atkal pievienojiet vaļējus kabeļus

Pārbaudiet, vai kabeļos nav bojājumu — koaksiālo kabeļu vājināšanās var palēnināt ātrumu

Atspējojiet Wi-Fi traucējumus, kas izraisa elektroniku — mikroviļņu krāsnis, mazuļu monitorus, Bluetooth utt.

Ierobežot tīklā pievienotās ierīces — katra papildu ierīce rada strīdu

Pārslēgt maršrutētāja apraides kanālu — izmēģiniet 1., 6. vai 11. kanālu, ja ātrums joprojām ir zems

Sazinieties ar savu ISP — ziņojiet par problēmām, lai redzētu, vai tie atklāj problēmas savā infrastruktūrā

Mainiet aparatūru — jauniniet uz jaunāku maršrutētāju vai modemu, ja vecāki modeļi nevar sasniegt ātrākus līmeņus

Galvenais ir regulāri veikt interneta ātruma testus un pārbaudīt rezultātu konsekvenci laika gaitā. Testi, kas pēkšņi parāda dramatisku ātruma samazināšanos, norāda uz iespējamu savienojamības problēmu, kuru ir vērts izpētīt. Tā kā pakāpeniska lejupslīde var liecināt par aparatūras novecošanu/nolietošanos.

Interneta, Wi-Fi, mobilā un platjoslas ātrums pa valstīm

 

ValstsValstsValsts
AfganistānaAlbānijaAlžīrija
AndoraAngolaAntigva un Barbuda
ArgentīnaArmēnijaAustrālija
AustrijaAzerbaidžānaBahamu salas
BahreinaBangladešaBarbadosa
BaltkrievijaBeļģijaBeliza
BeninaButānaBolīvija
Bosnija un HercegovinaBotsvānaBrazīlija
BrunejaBulgārijaBurkinafaso
BurundiKambodžaKamerūna
KanādaKaboverdeCentrālāfrikas Republika
ČadaČīleĶīna
KolumbijaKomoru salasKongo Demokrātiskā Republika
Kongo RepublikaKostarikaKotdivuāra
HorvātijaKubaKipra
ČehijaDānijaDžibutija
DominikaDominikānas republikaEkvadora
ĒģipteSalvadoraEkvatoriālā Gvineja
EritrejaIgaunijaEsvatīni
EtiopijaFidžiSomija
FrancijaGabonaGambija
GruzijaVācijaGana
GrieķijaGrenādaGvatemala
GvinejaGvineja-BisavaGajāna
HaitiHondurasaUngārija
IslandeIndijaIndonēzija
IrānaIrākaĪrija
IzraēlaItālijaJamaika
JapānaJordānijaKazahstāna
KenijaKiribatiKuveita
KirgizstānaLaosaLatvija
LibānaLesotoLibērija
LībijaLihtenšteinaLietuva
LuksemburgaMadagaskaraMalāvija
MalaizijaMaldīvijaMali
MaltaMāršala salasMauritānija
MaurīcijaMeksikaMikronēzija
MoldovaMonakoMongolija
MelnkalneMarokaMozambika
MjanmaNamībijaNauru
NepālaNīderlandeJaunzēlande
NikaragvaNigēraNigērija
ZiemeļkorejaZiemeļmaķedonijaNorvēģija
OmānaPakistānaPalau
PalestīnaPanamaPapua Jaungvineja
ParagvajaPeruFilipīnas
PolijaPortugāleKatara
RumānijaKrievijaRuanda
Sentkitsa un NevisaSentlūsijaSentvinsenta un Grenadīnas
SamoaSanmarīnoSantome un Prinsipi
Saūda ArābijaSenegālaSerbija
Seišelu salasSjerraleoneSingapūra
SlovākijaSlovēnijaZālamana salas
SomālijaDienvidāfrikaDienvidkoreja
DienvidsudānaSpānijaŠrilanka
SudānaSurinamaZviedrija
ŠveiceSīrijaTaivāna
TadžikistānaTanzānijaTaizeme
AustrumtimoraIetTonga
Trinidada un TobāgoTunisijaTurcija
TurkmenistānaTuvaluUganda
UkrainaApvienotie Arābu EmirātiApvienotā Karaliste
Savienotās ValstisUrugvajaUzbekistāna
VanuatuVatikāna pilsētaVenecuēla
VjetnamaJemenaZambija
Zimbabve
Scroll to Top